MIŁEJ LEKTURY


Bo jeśli dopada Cię jesienna chandra, to joga hormonalna jest wprost dla Ciebie!

Sprawdź czy ten rodzaj praktyki, osoba prowadząca czas i miejsce rezonuje również z Tobą. Moduł 10 tyg. zaczynamy już za kilka dni. Jeśli będzie to Twój pierwszy kontakt z jogą hormonalną to wiedz, że podczas praktyki poczujesz większą łatwość w uwalnianiu uczuć, napięcia i stresu. Będziesz poddawać się uważności na oddech i równoległą pracę z ciałem oraz temu wszystkiemu co zacznie pojawiać się w Tobie. Na wszystko znajdziesz czas i przestrzeń. Poprzez ekspresję sekwencji jogi zaczniesz odczuwać przypływ energii do działania. Wyregulujesz intensywność napływających uczuć zachowując jasność myślenia. Podążając za swoimi potrzebami nauczysz się ściągać swój pancerz emocji, ulepszysz przepływ energetyczny, zwiększysz pozytywne wibracje.
Jeśli masz tendencje do przekraczania granic w życiu (w pracy, w sporcie, w relacjach) to wyregulowanie balansu hormonalnego pozwoli Ci zwiększyć czujność wobec stawiania tych granic. Nauczysz się dbania o swój system hormonalny przy minimalnym 15 min.wysiłku dziennym. Po zakończonym module dostaniesz skryp i filmik jak praktykować samej w domu.
ZAPISY:
Pierwsza i druga sesja jogi są zajęciami otwartymi dla wszystkich. Po tych zajęciach istnieje możliwość kontynuowania zajęć z grupą w module zamkniętym (o ile będą wolne miejsca). Nie będzie możliwości dopisywania się na zajęcia w trakcie modułu. Cena jednorazowych zajęć to koszt 75 zł.
Więcej info:
Anna Janczak
tel. 608450745
Magdalena Sobczyk
tel. 604 17 77 58
magdasobczyk@strefajogi.com
Jeśli masz pytanie na temat powyższej praktyki napisz do nas lub zadzwoń:
Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *