JOGA W HAMAKU DLA DZIECI PO ANGIELSKU
grupa dzieci starszych

MALUSZKI W HAMACZKACH
grupa dzieci młodszych

TEEDY AERIAL YOGA FOR KIDS


Na pierwsze zajęcia pokazowe zapraszamy dzieci z rodzicami. Ich cena to 75,00 zł. Po ich zakończeniu macie Państwo czas na podjęcie decyzji z dzieckiem co do dalszego udziału w spotkaniach. Gwarancją miejsca w grupie jest wpłata na konto bankowe 675,00 zł. w przeciągu 2 dni roboczych.


więcej na temat jogi w hamaku

Joga w hamakach inaczej antygrawitacyjna /  aerial joga – jest to połączenie: jogi, akrobatyki, tańca i stretchingu. Podczas tego typu zajęć doświadczamy rozciągania mięśni, elastyczności i zwinności ciała. Usprawniamy równowagę i koordynację ruchową. Joga antygrawitacyjna nie tylko rozciągają ciało, zwiększa zakres ruchomości stawów, redukuje napięcie mięśni, daje nam poczucie lekkości, radości w sercu i spokój ducha , przez co uwidacznia się pozytywne wyrażanie uczuć i emocji.

Do tego typu ćwiczeń używane są specjalnie przeznaczone chusty podwieszone pod sufitem, dzięki którym można wykonywać przeróżne pozycje gimnastyczne. W zależności od rodzaju ćwiczeń, predyspozycji ruchowych dziecka czy poziomu lęku chusty są zawieszane na różnych poziomach wysokości.

Podczas zajęć będziemy skupiać się na usprawnianiu rozwoju psychoruchowego doskonaląc w ten sposób dużą i małą motorykę ciała. Za pośrednictwem eksploracji zmysłów przeniesiemy się do świata przyrody, kształtów i zwierząt, zwiększając w ten sposób dziecięcą świadomość ciała. Poprzez wspólne działanie w grupie będziemy pogłębiać kompetencje społeczne, siłę motywacji wewnętrznej i współdziałanie, wiarę we własne możliwości, wewnętrzną siłę ducha i równowagę psychofizyczną.

.