MIŁEJ LEKTURY


Kochani!

Poznajcie bliżej naszą nową instruktorkę jogi Anię Janczak która już od 2 października poprowadzi regularnie sesje jogi kundalini. Ania posiada niesamowity zmysł wyczucia docierając do często zapomnianych zakątków energii w ciele. Każdy zakątek ciała traktuje z miłością i uważnością. Jest absolutnym przykładem dla każdego z nas, że na zmianę nigdy nie jest za późno.
🔆Zmiana to początek Nowej/Nowego JA.
🔆Ania Jest certyfikowaną Nauczycielką Jogi Kundalini – przez KRS.
Jako koleżanka, cierpliwie czekałam na Anię aż powie „TAK” i dołączy do naszego zespołu. Teraz kiedy Ania ma już absolutnie wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik jest gotowa na współpracę. A mnie wypełnia duma i wdzięczność, że kolejna trenerka z wielkim sercem, pasją i zaangażowaniem dołączy do naszej ekipy.
Joga Kundalini – jest jedną z form jogi nazywana jogą energetyczną czy też świadomości. Joga ta łączy takie praktyki jak „kryje” (będące pewną ustaloną sekwencją asan – ćwiczeń), oddech, medytację, mantry, a także mudry. Połączenie tych elementów w praktyce wywołuje określony wpływ na nasze ciało, odblokowuje przepływ energii w naszym ciele. Joga Kundalini nie wymaga specjalnego przygotowania, czy wybitnej sprawności fizycznej. Wystarczy chęć i otwartość na nowe doświadczenia. A jeśli masz pytanie lub zastanawiasz się na czym polegają takie sesje jogi, zapisz się na zajęcia jednorazowe a my zaopiekujemy się tobą i pokażemy Ci jaki można obrać kierunek.
Nie przekonasz się jak nie spróbujesz.
Nie poczujesz jak się nie zaangażujesz.
Nic nie zmienisz jak nie podejmiesz decyzji.

Serdecznie zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *