MIŁEJ LEKTURY


Kochani!

Poznajcie bliżej naszą nową instruktorkę jogi Anię Janczak która już od 2 października poprowadzi regularnie sesje jogi kundalini. Ania posiada niesamowity zmysł wyczucia docierając do często zapomnianych zakątków energii w ciele. Każdy zakątek ciała traktuje z miłością i uważnością. Jest absolutnym przykładem dla każdego z nas, że na zmianę nigdy nie jest za późno.
🔆Zmiana to początek Nowej/Nowego JA.
🔆Ania Jest certyfikowaną Nauczycielką Jogi Kundalini – przez KRS.
Jako koleżanka, cierpliwie czekałam na Anię aż powie „TAK” i dołączy do naszego zespołu. Teraz kiedy Ania ma już absolutnie wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik jest gotowa na współpracę. A mnie wypełnia duma i wdzięczność, że kolejna trenerka z wielkim sercem, pasją i zaangażowaniem dołączy do naszej ekipy.
Joga Kundalini – jest jedną z form jogi nazywana jogą energetyczną czy też świadomości. Joga ta łączy takie praktyki jak „kryje” (będące pewną ustaloną sekwencją asan – ćwiczeń), oddech, medytację, mantry, a także mudry. Połączenie tych elementów w praktyce wywołuje określony wpływ na nasze ciało, odblokowuje przepływ energii w naszym ciele. Joga Kundalini nie wymaga specjalnego przygotowania, czy wybitnej sprawności fizycznej. Wystarczy chęć i otwartość na nowe doświadczenia. A jeśli masz pytanie lub zastanawiasz się na czym polegają takie sesje jogi, zapisz się na zajęcia jednorazowe a my zaopiekujemy się tobą i pokażemy Ci jaki można obrać kierunek.
Nie przekonasz się jak nie spróbujesz.
Nie poczujesz jak się nie zaangażujesz.
Nic nie zmienisz jak nie podejmiesz decyzji.

Serdecznie zapraszamy