MIŁEJ LEKTURY


Nadchodzące wakacje to podróż rodzinna z jogą i trekkingiem górskim w Forrest Glamp, na planie którego jest 11 komfortowych glampingów z widokiem na rzekę, graby, lipy i czeremchy. Jest to miejsce w którym otoczymy się przyrodą Beskidzkich rzek, lasów i strumieni górskich.
Forrest Glamp – usytuowany jest na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad. To miejsce gdzie razem z rodziną spędzisz czas w ciszy i głuszy, z dala od trosk i codziennych obowiązków. Miejsce które nakarmi twój umysł, duszę i ciało.
Poranna i wieczorna joga wprowadzi Cię w stan mentalnego, fizycznego i emocjonalnego relaksu.W trakcie trekkingów górskich i wypraw rowerowych poznasz niezwykłą historię, tradycję i kulturę regionu.
W czasie wolnym beztrosko poleniuchujesz na prywatnej plaży u brzegu rzeki Jasiołki z widokiem na panoramę Beskidu Niskiego.

W programie / cena zawiera:
– Wyżywienie (śniadania o obiadokolacje)
– Noclegi w klimatycznych namiotach
– Rytuały poranne – techniki medytacyjne
– Poranna Hatha joga
– Wycieczki piesze i rowerowe odpowiednio dobranymi dla dzieci szlakami górskimi
– Opowieści o wyjątkowej historii, tradycji i kulturze regionu
– Opieka nad dziećmi podczas jogi dla dorosłych
– Animacje dla dzieci (nocne podchody, regaty ręcznie skonstruowanych łódek w pobliskiej rzece, budowa domków dla owadów, itp.)
– Czas wolny i plażowanie nad rzeką
– Yin joga i relaksacyjna joga Nidra na zakończenie dnia
– Biesiady przy ogniskach

Cena nie zawiera:
– Sauna i ruska bania w Forrest Glamp
– Możliwości wypożyczenia rowerów
– ubezpieczenie
– pobytu psa / kota: – 30zł/doba

Koszt:
Koszt pobytu jest zależny od rodzaju wybranego namiotu:
– Dorosły: od 2895 zł
– Dziecko (do lat 10): od 1410 zł

– Decyduje kolejność zgłoszeń przez formularz.
– Przy rezerwacji do 10 marca 10% zniżki.
– Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas kalkulację wyceny zgodnie z wybranym standardem namiotu i zgłoszoną ilością osób.
– Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 40% w terminie do 3 dni od momentu otrzymania od organizatorów potwierdzenia rezerwacji namiotu.

1 x Namiot Comfort (do 4 osób) – sprawdź
2 x Namiot Premium (do 6 osób) – sprawdź
1 x Namiot De lux (do 7 osób) – sprawdź
Namiot Standard (do 3 osób) – sprawdź

Kto się Wami zaopiekuje?

Magdalena Sobczyk
Właścicielka Strefy Jogi i Relaxu.
Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeutka i diagnosta Integracji Sensorycznej oraz Aktywnego Treningu Słuchowego. Instruktor Jogi Hamakowej, Integralnej, Hormonalnej i Yin. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w normie intelektualnej jak i z różnymi postaciami niepełnosprawności. W pracy z ludźmi stara się dostrzegać potencjał każdej z osób, zachęcać do rozwijania pasji i dostrzegania w sobie mocnych stron. Jest przekonana że każdy je posiada bez względu na wiek. Prywatnie mama dwójki dzieci Wiktorii i Maxa.

Kalina Poncyliusz
Zakochana w dzikości natury Beskidu Niskiego. Pasjonatka trudnej historii miejscowej ludności, kultury i sztuki łemkowskiej. Ukończyła kurs Przewodników Beskidzkich SKPB Warszawa. Prywatnie mama dwóch małych joginek: Kai i Lili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *