MIŁEJ LEKTURY


W sobotę  27 kwietnia o godz. 19-ej zapraszam serdecznie na ucztę w dźwiękach i wibracjach. Przyjdźcie ze swoimi intencjami, niech się wypełnią, a wibracje niech wspomagają proces. Korzyści wynikające z przebywania w dźwiękach i wibracjach:

– odpoczynek,
– głęboki relaks i odprężenie,
– regeneracja ciała,
– wyciszenie umysłu,
– uwalnianie napięć i blokad,
– harmonizacja i wspomaganie procesów leczenia na poziomie komórkowym,
– udrażnianie przepływu energii w ciele,
 – poprawa jakości snu, poprawa jakości życia. 

Pod każdym względem kąpiele dźwiękowe działają cudownie na nasze ciało i ducha.

Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie: rozrusznik serca, pierwszy trymestr ciąży, ostre stany lękowe.

Słówko o mnie
Od kilku lat pasjonuje mnie muzykoterapia.  Gongi, misy dźwiękowe, dzwonki, sea drum, bębny, w tym cudowny bęben wodospadowy, kij deszczowy – te instrumenty pomagają mi w podwyższaniu dobrych wibracji. Mój apetyt na dźwięki stale narasta, także instrumentarium nieustannie rozrasta się. Ukończyłam 4 stopniowe szkolenie z masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa oraz szkolenie z masażu gongiem i gry na gongu u Kuby Koryckiego. Uwielbiam grać dla Was koncerty, zapraszam również na indywidualne masaże dźwiękiem.

Słówko o gongu
Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki jakie znamy. Podczas wibracji odczuwamy go w każdej komórce naszego ciała. Dźwięki przenikają przez naszą skórę do organów wewnętrznych, kości, nerwów, mózgu. W naszym ciele zachodzą procesy naprawcze, odbudowa DNA, odnowa komórkowa. Procesy te osiągają największą intensywność w stanie głębokiego relaksu, medytacji.

Do zobaczenia
Ania Cichocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *