NASZ ZESPÓŁ


Magda Sobczyk


parę słów o sobie

Właścicielka Strefy Jogi i Relaxu. Współtwórczyni Szkoły Otwartych Umysłów.
Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeutka Integracji Sensorycznej oraz Aktywnego Treningu Słuchowego. Instruktor jogi hamakowej, integralnej i hormonalnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w normie intelektualnej jak i z różnymi postaciami niepełnosprawności. Obecnie jestem członkinią Grupy Edukacyjnej Soward.

W pracy z ludźmi staram się dostrzegać potencjał każdej z osób, zachęcać do rozwijania pasji i dostrzegania w sobie mocnych stron. Jestem przekonana że każdy je posiada bez względu na wiek.


Ewelina Habza


parę słów o sobie

Jestem nauczycielką Jogi i pasjonatką rozwoju osobistego, duchowego. Nauczam przede wszystkim Jogi Funkcjonalnej, czyli takiej która łączy w sobie klasyczne pozycje jogiczne z elementami ćwiczeń i pozycji odbudowujących funkcjonalność całego organizmu. Ponad to jestem Nauczycielką Terapii Joga, ukladam indywidualne sekwencje jogowe dopasowane do Ciebie oraz zajmuję się metodą oddechową Oxygen Anvantage, która poprawia wydolnosc oddechową organizmu.

Anna Janczak


parę słów o sobie

Na zmianę nigdy nie jest za późno. Wychodząc z tego założenia zaczęłam uczęszczać na zajęcia jogi dopiero koło czterdziestki i był to strzał w dziesiątkę. Po paru latach skończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi certyfikowany przez KRS (Kundalini Research Institute) oraz Kurs Nauczycielski jogi hormonalnej.
Podążając za swoimi zainteresowaniami ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Dietoterapii w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych. Tworzy to, bardzo ze sobą dobrze współpracującą mieszankę, pozwalającą w harmonii i w równowadze żyć w tu i teraz. Zarówno jogę kundalini jak i jogę hormonalną można nazwać jogą energetyczną, która pozwala odkryć i wykorzystać własną energię dla naszych celów.