MIŁEJ LEKTURY


Wytrenuj nawyki jogowe tak jak „JA” i rozgość się dobrze w „swoim ciele”. Rutyna jogowa jest bardzo ważna w osiąganiu celów zdrowotnych.

Dzięki czemu:

  • nauczysz się odpuszczania stresu kumulującego się w ciele i w głowie. Odpuszczanie to uwolnienie od wysiłku umysłowego! Tego można się nauczyć!
  • zadbasz o jakościowy sen.
  • pozyskasz energię życiową

Długo uczyłam się odpuszczania, Ty możesz nauczyć się szybciej idąc moimi śladami. Oszczędzisz lata praktyki i uzyskasz efekty o jakie ja musiałam starać się latami.

Czy zastanawialiście się dlaczego tak wielu ludzi odkłada dbanie o swój dobrostan? Dlaczego zwlekamy do ostatniej chwili, często do chwili w której nasz stan zdrowotny jest już na tyle wyczerpany i skontuzjowany że terapia jogowa już nie wystarcza. Przecież nigdy nie nadejdzie odpowiedni moment na praktykę! Odpowiedni moment to właśnie TERAZ!

Nie czekaj kiedy schudniesz, kiedy znajdziesz więcej czasu, kiedy poślesz dzieci do szkoły, kiedy nadrobisz prace, kiedy zarobisz więcej pieniędzy – wymówek jest bardzo dużo. Zaplanuj swoją praktykę jogową i posuwaj się do przodu! Małymi krokami zmieniaj nawyki każdego dnia! Ludzie sukcesu nie czekają na dobry moment, lepsze jutro, tylko działają z tym co mają już teraz (z taką formą jaką mają teraz) !

Właściwe nawyki zdrowotne to już jest ogromny sukces !

Każdego dnia wprowadzaj zdrowe nawyki dla psychiki i ciała, zmniejszysz negatywny wpływ stresu na cały organizm. Ciesz się dobrą energią życiową którą sam/sama możesz wypracować ze mną i/lub kobietami z którymi praktykuję jogę każdego dnia. Motywacja w grupie daje jeszcze lepsze rezultaty.

Jeśli nie masz możliwości praktykowania jogi stacjonarnie, to już niedługo w Strefe Jogi będę uruchamiała JOGA ZOOM. Możesz ze mną ćwiczyć z każdego zakątka na świecie.
Już dziś zapraszam Cię serdecznie !

I jeszcze jedna wiadomość …

W Strefie jogi Konstancin wkrótce będą się odbywać sesje jogi TRE z Olą. O jodze TRE napiszę osobny post.

O grafiku zajęć i zajęciach poczytasz tutaj na stronie:

http://strefajogi.com/

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *