MIŁEJ LEKTURY


Dla dzieciaków był to czas zabawy i nowych doświadczeń. Okres poznawania siebie, swoich ograniczeń, kształtowania charakteru i i budowania pewności siebie. Dla niektórych okazja do wyciszenia emocji. Dla innych nabrania pewności siebie. Dla wszystkich jednak okres pracy nad sobą i ze sobą. Zakończony sukcesem, który jednak dla każdego był czymś innym, osobistym i ważnym.

Dla nas – organizatorów zakończenie tej edycji było okazją do refleksji. Te dziesięć tygodni dały możliwość obserwacji u dzieci różnych etapów jakie przechodziły, doświadczania przez nie emocji, relacji z rówieśnikami, nabywania nowych umiejętności. Ukierunkowanie ich w tym, wskazywanie rzeczy istotnych, nauka dystansu do siebie i budowanie pewności siebie uświadomiły nam jak ważną rolę odgrywa obecnie kontakt z drugim człowiekiem i kształtowanie młodych charakterów.

Odczuliśmy satysfakcję ze zorganizowania czegoś ważnego. Wyjątkowego. Poczucie wyróżnienia, z faktu ,że obdarowaliście nas Państwo jako rodzice zaufaniem. Ale też zobowiązanie, żeby kontynuować zajęcia. Utrwalać w dzieciach to co dopiero kiełkuje a ma ogromny potencjał aby stać się jedym z filarów ich dorosłego życia.


Zdjęcia z zajęć w ramach III edycji JiU pobierzesz tutaj . Archiwum przeznaczone wyłącznie dla uczestników zajęć. Zabezpieczone hasłem które otrzymają wyłącznie opiekunowie dzieci i młodzieży biorącej udział w spaotkaniach.

Magdalena Sobczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *