MIŁEJ LEKTURY


Kochani, zbierałam się do napisania tego posta dość długo, gdyż moje tempo życia, ilość obowiązków rodzinnych i zawodowych w ostatnim czasie wystrzeliła w kosmos. Oknami i drzwiami przychodzą do mnie nowe projekty, w niektóre z nich już się zaangażowałam, niektórym podziękowałam. Czuję ogrom wdzięczności. Wszechświat jest ze mną!

Dziękuję mojej wspaniałej społeczności która wierzy we mnie i ze mną się rozwija.

W związku z powyższym, zaczełam się bardziej pilnować na ile świadomie nawiguje swoim czasem? Na ile świadomie nawiguje swoją obecnością i uważnością w działaniu? Oraz na ile świadomie nawiguję energię temu co tworzę i wnoszę do Mojego oraz Waszego życia? O wnioskach napiszę w innym poście, a nasuwa mi się ich coraz więcej.

Tymczasem, chciałabym się z Wami podzielić i już teraz zaprosić na nadchodzące wydarzenia warsztatowe, które wystartują w najbliższych miesiącach. Część warsztatów to kolejne edycje, inne to nowości oraz rozwojowe programy wakacyjne dla kobiet i rodzin. Nawiązując współpracę z osobami z którymi tworzę projekty rozwojowe zawsze kieruję się pozytywną energią i obserwuję czy energia płynie….

Chciałabym Was zaprosić do poznania bliżej tych cudownych istot. Kiedy energia rezonuje z drugą osobą wówczas wszechświat sam pokieruje działania, połączy ludzi, fakty i wydarzenia. I tak też się wydarzyło u nas.

W lutym ruszyły nowe zajęcia „joga funkcjonalna” z Ewelina Habza. Zapraszamy w czwartki na 18.00.

W marcu:

  • ruszają zajęcia „Joga Rodzinna w hamaku” z Agnieszką w Strefa Jogi i Relaxu w soboty o godz. 9.00 i 10.00.

  • Wystartuje też „Joga hormonalna dla kobiet” w formule ON-LINE.  Jeśli interesuje Cię ten rodzaj jogi lub chcesz pozyskać więcej informacji napisz do mnie a dołączę Cię do grupy mesendżerowej. Kurs jogi hormonalnej poprowadzi Magdalena Sobczyk .Szczegółowe informacje dotyczące dokładnej daty rozpoczęcia wkrótce. A pod TYM LINKIEM dowiesz się czym jest joga hormonalna i dla kogo.

  • IV Edycja „Joga i uważność dla dzieci i młodzieży”. Jogę integralną i w hamaku poprowadzi Magdalena Sobczyk ze Strefa jogi i Rrelaxu oraz Aurelia Szokal – mindfulness dla dzieci i młodzieży. Będzie to ostatnia edycja w tym roku szkolnym. Grupa już się zapełnia. Program odbędzie się w terminie 11 marca – 20 maja. Wydarzenie tego programu znajdziesz pod TYM LINKIEM

W czerwcu:

  • odbędzie się „Sielankowy Weekend dla Kobiet z Jogą i Naturą na Mazurach” z MagdalenĄ Sobczyk i Eweliną Habza. Warsztaty odbędą się w terminie 1 – 4 czerwca. Całe wydarzenie pod TYM LINKIEM

W lipcu:

  • wakacje z jogą i rozwojem nad morzem w temacie „Jesteś kimś więcej niż myślisz” z Magdalena Sobczyk ze Strefa jogi i Relaxu oraz Katarzyną Jankiewicz kasia@mocmysli.pl . Program warsztatów rozwojowych odbędzie się w terminie 16 – 23 lipca w Kandyny Folwark Hotel & SPA nad morzem. Całe wydarzenie i jego opis pod TYM LINKIEM.

W lipcu/sierpniu:

  • odbędą się „Rodzinne wakacje z jogą i uważnością w górach” z Magdaleną Sobczyk Aurelią Szokal w terminie 30 lipca – 5 sierpnia w Bio rezydnencji Świetardów Zdrój. Szczegóły wydarzenia wkrótce. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. A tutaj link do lokalizacji na którą się zdecydowałyśmy.

W sierpniu:

  • „Rodzinne wakacje z jogą i uważnością” z Magdalena Sobczyk i Aurelia Szokak w terminie 6-12 sierpnia w Łubinowe Wzgórze Wioska zdrowia. Szczegóły wydarzenia wkrótce. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. A tutaj link do lokalizacji na którą się zdecydowałyśmy.

O poszczególnych wydarzeniach będę informowała na bieżąco w odrębnych postach. Jednak już teraz zachęcam do zapisów. Niektóre wydarzenia są w cenie promocyjnej do końca marca.

Relacje z zajęć stacjonanych i warsztatów wyjazdowych znajdziecie jak zawsze na stronie Strefa Jogi i Relaxu w zakładce galeria.

Z całego serducha zapraszamy  ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *